شما اینجا هستید
اجتماعی » آئین طراحی و نقاشی به مناسبت یکمین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی در دیلم برگزار شد

فدک- باهمکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم و انجمن هنرهای تجسمی آئین طراحی و نقاشی به مناسبت یکمین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی بصورت مجازی دراین شهر برگزار شد .

به گزارش فدک به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم ضمن تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه و گرامیداشت یادو خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در این ارتباط گفت: بدون شک ابعاد شهادت مظلومانه این سردار ارزشمند انقلاب آنقدر گسترده و وسیع بود که باعث شد هنرمندان در جای جای کشور احساسات و تالمات خود را از طریق ابزار هنر به دنیا نشان دهند.

زهره محنایی هدف از خلق این اثر هنری را ادای دین به آرمان ها ی شهدا و انقلاب اعلام کرد و گفت: عزت و استقلال امروز ایران مدیون خون شهدا است و ترویج فرهنگ شهادت و انتقال مفاهیم ارزشمند آن برکسی پوشیده نیست.

وی اجرای برنامه های فرهنگی هنری را در جهت ترویج فرهنگ ایثار وشهادت بسیار تاثیرگذار دانست و اظهار داشت: امروزه یکی از وظیفه بسیار مهم حوزه فرهنگ وهنر این است که از تمام ظرفیتهای موجود به بهانه های مناسبت های مختلف برنامه های ارزشمندی را با این موضوع برگزار نماید.

محنایی بیان داشت: امروز رسالت دستگاه های فرهنگی کشور ترویج و تقویت مکتب شهید سلیمانی در همه ابعاد است و همه باید تلاش کنیم این مکتب در همه عرصه ها طنین انداز شود و این یک ضرورت مهم است..

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم خاطر نشان کرد: هنرمندان وجامعه فرهنگی هنری شهرستان دیلم به مناسبت یکمین سالگرد شهید سلیمانی با شرکت در این برنامه فرهنگی هنری یاد و خاطره سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی را زنده نگه داشتند.

یادآورمی شود: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم با همکاری انجمن هنرهای تجسمی برنامه هنری آئین طراحی و نقاشی را به مناسب سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی بصورت مجازی برگزار کردند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی