شما اینجا هستید
اجتماعی » برنامه های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم به مناسبت گرامیداشت روز مادر و روز زن اعلام شد

فدک-رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم، برنامه های این اداره را بمناسبت گرامیداشت روز مادر و هفته زن اعلام کرد.

به گزارش فدک به نقل از روابط عمومی اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم ، زهره محنایی با برشمردن بخشی از ویژگی های اخلاقی و صفات خاصه حضرت زهرا (س) اظهار کرد: زندگی حضرت سرشار از مؤلفه های فرهنگ اسلامی است که با تأثیرپذیری مناسب از زندگی ایشان می توان سبک زندگی اسلامی و تربیت صحیح فرزندان را در خانواده ها نهادینه کرد.

وی ادامه داد: حضرت فاطمه مرضیه (س) الگوی حسنه ای برای تمامی دختران، همسران و مادران جامعه اسلامی است که سیره عملی ایشان در امور فردی، اجتماعی و خانوادگی می تواند سرمشق جمعیت زنان جامعه قرار گیرد.

محنایی با تاکید بر جایگاه والای زنان در تربیت و تعالی جامعه اسلامی، نقش بانوان جهان اسلام در طول تاریخ را بسیار تاثیرگذار دانست و افزود: علت این امر الگوگیری از حضرت زهرا (س) بوده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم خاطرنشان کرد: نشست کتابخوانی ، پویش مجازی مسابقه من مادرم را دوست دارم، دلنوشته ،شعر خوانی و مسابقه نقاشی از جمله برنامه های گرامیداشت روز مادر و روز زن در شهرستان دیلم با همکاری هنرمندان در شهرستان دیلم برگزار خواهد شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی