شما اینجا هستید
اجتماعی » تقدیر بیمار بهبود یافته کرونا از کادر درمان گناوه

فدک- نعمت الله بهروزی؛ یک بیمار بهبود یافته از کرونا در بندرگناوه پس از گذراندن دوره درمان و به دست آوردن سلامتی خود در حرکتی فرهنگی و نوع‌دوستانه با حضور در بیمارستان سوانح سوختگی چرومی و امیرالمومنین(ع) این شهرستان از تلاش و زحمات وافر کادر درمانی این مراکز تقدیر کرد.

به گزارش فدک؛ این بیمار بهبود یافته که چندین روز در بیمارستان گناوه بستری و با اتمام دوره قرنطینه خانگی به همراه بستگان خود با در دست داشتن پلاکاردی در میان کادر درمانی این بیمارستان‌ها حضور یافت و از آنان تقدیر کرد.

عادل باقری زاده گفت: به کسانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، توصیه می‌کنم فقط یک شیفت با پوشیدن لباس پرستاران ایثارگر بر بالین بیماران کرونایی حاضر شوند تا سختی کار و فشاری را که بر آنان وارد می‌شود، بخوبی درک کنند.

وی  افزود: به عنوان یک پرستار مهم است که بدانی با اطلاع کامل از این که بیمار مقابل به کرونا مبتلا است و روی تخت قرار دارد و بر بالین آن  حاضر خواهی شد و خطرات زیادی را با جان پذیرفته و  در این راه سلامتی خویش و خانواده‌اش با خطر مواجه می‌شود اما لحظه‌ای در ایثار و فداکاری  به این بیماران کوتاهی و خللی وارد نمی‌کند و چنین اراده و همتی اجری زیاد نزد خداوند دارد.
باقری زاده اظهارداشت: پرستاران و کادر درمانی ۶ ماه از زندگی و آسایش خودشان را صرف رفاه حال بیماران کرده‌اند و در حال تلاش بدون وفقه هستند و باید قدردان آنان باشیم.

وی گفت: تمامی پرسنل بخش کرونا ۲ بیمارستان امیر المومنین (ع) وسوانح سوختگی گناوه به ۳۰نفر نمی‌رسند اما تقدیر و  سرکشی می‌تواند به آنان روحیه مضاعف ببخشد.

باقری زاده افزود: از مسئولان ذیربط انتظار و توقع دارم ضمن افزایش حقوق و مزایای این ایثارگران، مطالبه‌های آنان را بموقع پرداخت کنند.

این بیمار بهبود یافته بیان کرد: با حضور خود و بستگان در میان کادر درمانی این بیمارستان‌ها، از اینکه سلامتی خود را بدست آورده‌ام که مرهون تلاش و زحمات خودشان بوده، بسیار خرسند شدند و تاکید کردند با روحیه  مضاعف  در راه سلامتی بیماران تلاش بیشتری خواهند کرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی