شما اینجا هستید
اجتماعی » تکریم از خانواده شهید” محمد رضا بازویی” در راستای طرح سه شنبه های تکریم در شهرستان دیلم

طی آئینی با حضور امام جمعه، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم و معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران از خانواده شهید” محمد رضا بازویی” در راستای طرح سه شنبه های تکریم در دفتر امام جمعه این شهر تجلیل شد..
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم، امام جمعه دیلم با بیان اینکه همنشینی با خانواده شهداء یک توفیق الهی است، گفت: دیدار با خانواده شهید توفیقی هست برای اینکه بتوانیم از شرایط روزمرگی ها و مشکلات به معنویت و آرامش روحی برسیم و دعای خانواده شهداء بدرقه راهمان باشد.
حجت الاسلام محمود اسدی افزود: همه ما قدر دان خانواده های شهدائ هستیم و این دیدارها نه به منظور خدمت رسانی، بلکه از باب تشکر از خانواده های شهداء است که همه موفقیت ها و پیشرفت هایی که در سطح کشور داریم، مرهون خون پاک شهداء و از خودگذشتگی های خانواده های شهدا و جانبازان عزیزی است که حقی برگردن همه مادارند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم در این آئین گفت: سه شنبه های تکریم فرصتی برای آشنایی نسل جوان با دلاوریهای شهداء است .
زهره محنایی اجرای طرح سه شنبه های تکریم را فرصتی مناسب برای دیدار با خانواده شهدائ و بازخوانی خاطرات شهداء، جانبازان و ایثارگران شهرستان دانست و افزود: طرح ملی سه شنبه های تکریم فرصتی مناسب برای آشنایی جوانان با دلاوریهای شهداء و زمینه ای مناسب برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: تنها هدف ما از این برنامه، بیان جایگاه شهید و شهادت به نسل جدید و تجلیل از خانواده معزز شهدا است.
گفتنی است شهید محمد رضا بازویی متولد ۱/۵/۱۳۴۸ در سال ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۴ شرکت کرد و سرانجام در سال ۴/۱۰/۱۳۶۵ در جزیره ی سهیل در سن ۱۷ سالگی در عملیات کربلای ۴ که دو ماه هم در این عملیات شرکت کرده بود به درجه رفیع شهادت نائل شد.
یادآوری می شود درادامه با اهداء لوح تقدیر و هدایا با حضور امام جمعه ؛رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان دیلم ومعاون بنیادشهید وامورایثارگران از پدر ومادرشهید محمدرضا بازویی تحلیل بعمل آورده شد ویاد وخاطره شهید راباذکرصلوات وقرائت فاتحه گرامی داشتند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی