شما اینجا هستید
اجتماعی » سازمان‌های مردم نهاد گناوه ماسک رایگان توزیع کردند

فدک- نعمت الله بهروزی؛ سازمان‌های مردم نهاد گناوه در حرکتی نمادین با همکاری جمعیت هلال احمر اقدام به توزیع رایگان ماسک در بین اقشار مختلف مردم اقدام کردند.

مسئول خانه سازمان‌های مردم نهاد گناوه گفت: با توجه به فراگیر شدن ویروس کرونا درجامعه و قرمز شدن وضعیت این شهرستان، در حرکتی نمادین برای تشویق مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی تصمیم به توزیع ماسک که ارزان‌ترین و موثرترین راه برای مقابله با این بیماری است، گرفته شد.

مصطفی خرمی افزود: در این ارتباط  فعالان مدنی در سازمان‌های مردم نهاد و جمعیت هلال احمر ضمن توزیع ماسک رایگان در بین شهروندان از آنها خواستند با رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری فیزیکی برای کاهش ویروس کرونا مددکار مدافعان سلامت باشند.

وی اظهارداشت: در شرایط کنونی یکی از مواردی که می‌تواند افراد را تا حد زیادی در برابر ویروس کرونا محافظت و از انتشار آن توسط افراد مبتلا جلوگیری کند، ماسک است.

خرمی گفت: باتوجه به در پیش بودن فصل سرما و احتمال فراگیر شدن سایر بیماری های فصلی برای ایمن سازی جامعه همگان باید احساس مسئولیت کنند.

وی بیان کرد: سازمان‌های مردم نهاد این شهرستان به‌عنوان بازوی کمکی دستگاه‌های اجرایی از بدو شیوع بیماری کرونا همگام با دیگر حافظان سلامت بصورت خودجوش همه توان و بضاعت خود را بسیج کردند تا با ایفای مسئولیت اجتماعی در مهار این ویروس سهمی داشته باشند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی