شما اینجا هستید
اجتماعی » سهم بانوان گناوه از تفریحات آبی؟!

*ضرغام خرمی

بیش از دو دهه از زمزمه های اولیه ساخت پلاژ بانوان در بندر گناوه می گذرد انتظاری که به دراز کشیده شده است. پروژه ای که تقریبا به بن بست رسیده ، ودر کش و قوس های اداری مورد غفلت واقع شده است و هیچ ارگانی مسولیت تاخیر در ساخت آن را بر عهده نمی گیرد در بیست سال گذشته مدیران ارشد شهر گناوه از امام جمعه حجت الاسلام رکنی حسینی، فرمانداران و شهرداران ادوار گذشته همگی به اتفاق نظر بر ضرورت برخورداری بانوان بر یک فضای تفریحی در ساحل تاکید داشته اند. طرح مطالعاتی ، مکان یابی در دستور قرار گرفته ، اعتبارات پروژه تامین شده ، بنابه دلایلی روند اجرای آن متوقف شده است .
پلاژ بانوان می تواند فرصت شغلی و گردشگری فراوانی برای شهر به ارمغان بیاورد گردشگران بی شماری هستند که استفاده از پتانسیل آفتاب ، دریا و ساحل زیبا هدف سفر آنهاست بدون تردید ایجاد پلاژ می تواند بر آمار گردشگران بصورت قابل توجه ای اضافه کرده ، باعث تقویت گردشگری دریایی شود و همه مسافران از این فرصت منتفع گردند.
بی توجهی به پتانسیل موجود و نیاز مخاطبان در سایه تنگ نظری ، بی اعتنایی به اوقات فراغت بانوان ساکن بندر گناوه علی رغم زیر ساخت های موجود قابل توجیه نخواهد بود ساخت پلاژ مدرن و مجهز دارای سالن ماسه درمانی، رختکن ، دوش؛ غذا های دریایی و… حق مسلم بانوان گناوه است که انتظار می رود در آستانه روز زن یعنی سوم بهمن سالجاری شاهد به جریان افتادن این پروژه ، تحقق خواسته به حق بانوان باشیم .

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی