شما اینجا هستید
اجتماعی » فرماندارگناوه: توسعه طرح‌های صنعتی نقش بسزایی در رونق اقتصادی منطقه دارد

فدک- نعمت الله بهروزی؛ فرماندار گناوه گفت: با توجه به سیاست‌های دولت سیزدهم، توسعه طرح‌های صنعتی در این شهرستان می‌تواند نقشی مهم در افزایش تولید، رونق اقتصادی و بهبود وضعیت اشتغال ایفا کند.

به گزارش فدک، محمدتقی صفری در جلسه بررسی مسایل و مشکلات شهرک صنعتی بندرریگ افزود: در کمیته برنامه ریزی شهرستان در مورد تخصیص اعتبار برای ایجاد و تکمیل زیرساخت‌های لازم در شهرک صنعتی بندر ریگ بررسی خواهد شد.

وی اظهارداشت: تاکنون چندین متقاضی سرمایه‌گذاری برای اجرای طرح‌های تولیدی مراجعه کردند که به دلیل جانمایی نشدن مناسب شهرک صنعتی گناوه موفق نشده اند و  لازم است مدیریت شهرک های صنعتی موضوع را بطور جدی پیگیری کند.

فرماندار گناوه گفت: مکان یابی مناسب برای ایجاد شهرک صنعتی گناوه ، برنامه ریزی و پیگیری جدی انجام خواهد شد.

وی افزود: فرمانداری برای پیگیری مشکلات  واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرستان آمادگی دارد.

مدیرعامل شرکت‌ شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر گفت: در ارتباط با تامین زیرساخت‌ها از جمله  جدول کشی معابر و خیابان های شهرک صنعتی بندرریگ و توسعه شبکه برق متناسب با واحدهای مستقر در آن،  لازم است که مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

سیدحسین حسینی اظهارکرد: با توجه به استقبال سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری و مصوبه‌ قبلی مبنی بر ایجاد شهرک جدید صنعتی در حوزه شهرستان گناوه، جانمایی محل جدید حایز اهمیت است.
بخشدار ریگ  گفت: برای توسعه شهرک صنعتی و افزایش واحدهای تولیدی، نیاز به پاسخگویی و پیگیری است و در این ارتباط استقرار مدیریت مقیم در این مکان صنعتی ضرورت دارد تا با اختیارات لازم مسائل مربوطه را به صورت متمرکز مورد بررسی و پیگیری قرار دهند.
ضرغام محمدی افزود: موانع موجود برای انتقال و عرضه محصولات تولیدی به نقاط مختلف کشور، موجب دغدغه تولیدکنندگان شهرک صنعتی شده است که باید برای رفع این موضوع نیز توجه جدی شود.

وی گفت:  زیرساخت های شهرک صنعتی ریگ فراهم شده است و متقاضیان به محض استقرار در محل، می‌توانند امکانات لازم را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت کنند.

بخشدار ریگ یادآورشد: در شهرک صنعتی ریگ حدود ۲۳ واحد به بهره برداری رسیده که ۱۸ واحد آن فعال است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی