شما اینجا هستید
اجتماعی » فرماندارگناوه : حوزه راهداری و حمل نقل جاده‌ای شهرستان تقویت شود

فدک- نعمت الله بهروزی؛ فرماندار گناوه گفت: این شهرستان در حوزه راهداری نیاز به تقویت و پشتیبانی دارد که در جلسه با قائم مقام راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور مطرح و نیازهای این حوزه مطرح شد.

غلامرضا مهرجو افزود: تامین اعتبار در این حوزه، تقویت و افزوده شدن تجهیزات و ماشین آلات ، چاره اندیشی نسبت به رفع آبگرفتگی جاده ساحلی گناوه به شیف و اعتبار لازم به تعریض پل جاده حدفاصل مرقد سیدرضا از نقاط حادثه خیز در این جلسه مطرح شد.

وی اظهارداشت:: باتوجه به مسدود شدن محور ساحلی شیف به گناوه بر اثر بارندگی های فصل زمستان درخواست شد که در  زمینه رفع آبگرفتگی اقدام و چاره اندیشی شود.

مهرجو گفت: اعتبار لازم برای اجرای طرح‌های پیش بینی شده در حوزه راهداری شهرستان و تامین اعتبار جهت تعریض پل نزدیک مرقد سیدرضا از نقاط حادثه خیز بر آن تاکید شد.

فرماندار گناوه افزود:  قائم مقام سازمان راهداری قول داد در کوتاه‌ترین زمان نسبت به درخواست های موردنیاز حوزه راهداری این شهرستان  پیگیری و همکاری کند.

وی خاطرنشان کرد: نگاه و اهتمام  دولت یازدهم و دوازدهم در حذف نقاط حادثه خیز و کاهش تلفات جاده ای بخصوص در این شهرستان قابل توجه است و در این زمینه گام های موثری برداشته است.

فرماندار گناوه با تقدیر از خدمات ارایه شده سازمان راهداری استان بوشهر به این شهرستان گفت: به رغم خدمات گسترده ارایه شده ، هنوز هم نقاط حادثه خیزی  وجود دارد که امیدواریم سازمان راهداری در این زمینه تمهیدات لازم بیاندیشد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی