شما اینجا هستید
اجتماعی » فرماندارگناوه: طرح توسعه جامع بندر گناوه در سفر رئیس جمهور اجرایی می‌شود

فدک- نعمت الله بهروزی؛ فرماندار گناوه گفت: طرح توسعه جامع این بندر با یکهزارو ۶۰۰ میلیارد تومان در سفر رئیس جمهور به استان بوشهر به عنوان یکی از پروژه های مهم و تحول آفرین اجرایی خواهد شد.

محمدتقی صفری در آیین تکریم و معارفه رئیس اداره تعزیرات حکومتی این شهرستان افزود: اجرای طرح توسعه جامع بندرگناوه که در سه بازه زمانی به مدت ۱۵ سال اجرایی خواهد شد، تحول و رونق بسیار اساسی در زمینه تجارت ، صادرات و واردات، افزایش ظرفیت تخلیه و بارگیری و تامین ایمنی بیشتر تردد شناورهای ورودی به خور ایفا می کند.

وی اظهارکرد: باتوجه به اینکه شهرستان گناوه دارای موقعیت راهبردی و ویژگی های خاص از جمله درحوزه گردشگری، تجارت و آبزی پروری است، دولت نیز برنامه ریزی لازم برای رونق و پیشرفت این منطقه برای ایجاد زیرساخت ها ازجمله توسعه بندری و توجه به راه‌های مواصلاتی را در دستور کار خود قرار داده است.

صفری گفت: مرزداران این منطقه همواره از نظام و انقلاب و ولایت حمایت و پشتیبانی کرده اند و باید توجه خاصی به خصوص در معیشت مردم این دیار شود.

فرماندار گناوه افزود: باتوجه به اینکه معیشت بیشتر مردم از طریق کالای ته لنجی تامین می شود نیاز است مصوبات و تصمیاتی که در این زمینه اتخاذ می شود ، برای مردم منطقه منطبق با قانون مفید واقع شود.

وی بیان کرد: برخورد قاطع با قاچاق کالا ضروری است اما هر کالایی که از معبر گمرک ترخیص و خروج می شود حکم قاچاق را پیدا نمی کند بلکه باید با قاچاق سازمان یافته برخورد شود.

وی با تقدیر از زحمات و خدمات رئیس سابق اداره تعزیرات حکومتی این شهرستان گفت: رئیس جدید این اداره خدمت صادقانه و بی منت به مردم منطبق با قانون را سرلوحه کاری خود قرار دهد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر گفت: تعزیرات حکومتی در سه حوزه قاچاق کالا، تخلفات صنفی در بازار و بهداشتی ماموریت و وظیفه دارد و به عنوان مرجع رسیدگی، با تلاش و همت مضاعف به نحو احسن و شایسته با رعایت تکریم و احترام به مردم اجرا می کند.

رضا سعیدی با قدردانی از زحمت رئیس سابق که فردی مدبر و قانون مدار است، گفت: از رئیس جدید انتظار داریم که با درایت و دیدگاه قانونی و رعایت عدل و احسان در انجام وظایف محوله و خدمات رسانی به مردم همت و تلاش مضاعف کند.

در این جلسه رضا پیشاهنگ به عنوان رئیس جدید اداره تعزیرات حکومتی معرفی و از خدمات چندین ساله رضا آریافر رئیس سابق تقدیر و تجلیل شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی