شما اینجا هستید
اجتماعی » فرماندار بوشهر: پروژه‌های عمرانی شهرستان بوشهر بدون وقفه در حال اجرا است

فرماندار بوشهر از افتتاح ده‌ها پروژه عمرانی در هفته دولت خبر داد و گفت: با وجود مشکلات متعدد، اجرای پروژه‌ها در سطح شهرستان بدون وقفه در حال انجام است.

عباس جمشیدی در نشست ستاد بزرگداشت هفته دولت در شهرستان بوشهر با پاسداشت شهدا دولت، هفته دولت را بهترین فرصت برای عرضه خدمات دولت تدبیر و امید دانست.

وی گفت: با توجه به اینکه این آخرین هفته دولت در زمان استقرار دولت تدبیر و امید به شمار می‌رود شایسته است مراسم هفته دولت سال جاری باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود.

جمشیدی افزود: با وجود مشکلات متعدد، اجرای پروژه‌ها در سطح شهرستان بدون وقفه در حال انجام است و در هفته دولت عملیات اجرایی ده‌ها پروژه عمرانی و واحدهای اقتصادی آغاز خواهد شد و یا به بهره برداری خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: نگاه ویژه استاندار بوشهر به پروژه‌های عمرانی و ضرورت نظارت جدی در حوزه آب و اجرای طرح آبرسانی با جدیت کامل بوده است.

فرماندار بوشهر، هادی اخلاقی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری را به عنوان دبیر ستاد هفته دولت شهرستان بوشهر معرفی کرد و از وی خواست با برنامه ریزی مناسب در فرصت باقی مانده و همکاری سایر دستگاه‌ها، نسبت به برگزاری باشکوه این هفته تلاش کند./مهر

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی