شما اینجا هستید
اجتماعی » فرماندار دیلم: خیران در تامین کمبودهای بخش درمان دیلم نقش موثر دارند

فدک- نعمت الله بهروزی؛ فرماندار دیلم گفت: مجمع خیران حوزه سلامت شهرستان از دیرباز تاکنون در رفع کمبودها و توسعه فضاهای درمانی منطقه با دولت همکاری و تعامل تنگاتنگ داشته‌اند و در این زمینه گام‌های موثری برداشته‌اند.

احمد دشتی افزود: همکاری خیران حوزه سلامت شهرستان با دولت به منظور رفع کمبودها، توسعه فضاهای درمانی و ارتقای شاخص‌های بهداشتی و درمانی شهرستان ستودنی است.

وی اظهارداشت:  همکاری متقابل خیران و دولت در توسعه و تجهیز فضاها و ارتقای سطح شاخص های بهداشتی و درمانی شهرستان بسیار تاثیرگذار بوده‌است.

فرمانداردیلم گفت: خرید، نصب و راه‌اندازی دستگاه سی تی اسکن بیمارستان بقیه الله اعظم (عج) دیلم که در دست اجرا است، یکی از مصادیق بارز همراهی و مشارکت دولت و خیران حوزه سلامت در این شهرستان است.

وی بیان کرد: برای راه‌اندازی و نصب دستگاه سی تی اسکن بیمارستان دیلم که توسط خیر حاج عبدالرحیم طاهری  با همکاری وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر خریداری شده، پیگیری‌های مستمری صورت گرفت که جا دارد از استاندار و معاون عمرانی استانداری بوشهر، نماینده حوزه انتخابیه در مجلس، مدیر عامل شرکت توزیع برق استان، شبکه بهداشت و درمان  و رئیس بیمارستان و بویژه این خیر تقدیر و تشکر شود.

وی گفت: با همکاری متقابل دولت و مشارکت و همراهی خیران حوزه سلامت شهرستان چنین طرح توسعه‌ای در بیمارستان اجرایی شده‌است و امیدواریم در سال جاری و آینده بیشتر آنها تکمیل و بهره‌برداری شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی