شما اینجا هستید
اجتماعی » فرمانده سپاه گناوه: اردوهای جهادی در خودسازی جوانان اثرگذار است

فدک- نعمت الله بهروزی؛ فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه گفت: اردوهای جهادی یک حرکت تربیتی و کادرسازی برای مدیران آینده کشور است و نقشd مهم در خودسازی و توانمندکردن جوانان و نوجوانان دارد.

 سرهنگ پاسدار شهسوار حاجی پور  در جمع دانش آموزان بسیجی شرکت کننده در اردوهای جهادی افزود: مبارزه با فقر و تقویت روحیه خودباروی و امید در روستاها و مناطق کم برخوردار از مهم‌ترین اهداف اردوی گروه‌های جهادی بوده و در این شهرستان درحال اجرا است.

وی با اشاره به شعار گروه‌های جهادی با عنوان”ما می سازیم تا ساخته شویم “، گفت: گروه‌های جهادی در این شهرستان با هدف خدمت رسانی بدون منت و با مشارکت  خود مردم دراین مسیر گام های خوبی برداشته اند.

حاجی پور اظهارداشت: حضور نوجوانان و جوانان در اردوهای جهادی سبب می‌شود تا  علاوه بر اینکه اوقات خود را به نحو مطلوب سپری کنند، در زمینه‌های مختلف ازجمله جوشکاری،  برقکاری، ساخت وساز مسکن، تعمیرات وسایل الکترونیکی و دیگر مشاغل موردنیاز جامعه آگاه و آشنا و توانمند شود.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه با تقدیر از مسئولان بسیج دانش آموزی  و آموزش پرورش گناوه در اجرای طرح اردوهای جهادی ،گفت : زمانی ما می‌توانیم در این طرح‌ها موفق باشیم که خود مردم هم در اجرای آنها نقش آفرینی داشته باشند.

وی بیان کرد:  به همت بسیج دانش آموزی و آموزش وپرورش گناوه جمعی از دانش آموزان بسیجی  تحت عنوان اردوهای جهادی بسیج در روستاهای این شهرستان گروهی حضور یافته‌اند و  در زمینه‌های مختلف ازجمله ساخت وساز و تعمیر منازل نیازمندان، تعمیر وسایل منازل، جوشکاری و کمک به نیازمندان، اوقات فراغت خودرا در فصل تابستان می گذرانند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی