شما اینجا هستید
اجتماعی » فغانی: حضور بانوان در ورزشگاه‌های ایران باعث ارتقای اخلاقی این مکان‌ها می‌شود

فدک- نعمت الله بهروزی؛ داور بین‌المللی فوتبال کشور گفت: حضور بانوان در ورزشگاه‌ها، اقدامی ارزشمند و باعث ارتقای اخلاقی این مکان ها می شود که باید آن را به فال نیک بگیریم.

به گزارش فدک، علیرضا فغانی در گفت وگو با خبرنگاران بندرگناوه افزود: تجربه نشان داده هر کجا بانوان حضور داشته باشند، اخلاق و خیلی از موارد رعایت می‌شود و فقط باید فضایی ایجاد شود و به مرد ایرانی یادآور شد، این قشر در آن مکان حضور دارند.

وی اظهارداشت: همچنین هرگاه بانوان و آقایان باهم در یک مکان ورزشی حضور داشته باشند، اگر فردی پیدا شود که فحاشی کند، مورد تذکر بقیه قرار می گیرد.

داور دیدار فرانسه و آرژانتین در جام جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه  گفت: با توجه به فشاری که فیفا برای حضور بانوان گذاشته است باید شرایط برای حضور آنها در ورزشگاه‌ها رقم بخورد و مکانی درنظر گرفته شود.

وی بیان کردد: مرد ایرانی همیشه نشان داده است که در چنین مواردی غیرت و تعصب را رعایت کرده و می‌کند.

این داور بین المللی فوتبال کشور در باره آخرین اطلاعات از وضعیت نصب دستگاه وی ای آر در ورزشگاه‌های کشور گفت:  در جایگاهی نیستم که در زمینه دستگاه وی ای آر صحبت کنم ولی اگر تفکر نسبت به فوتبال به لذت بردن و ایجاد نشاط در جامعه عوض نشود و همان نتیجه گرایی مدنظر باشد، با وجود این دستگاه تغییری که در رویه دوستان حاصل نخواهد  شد.

وی با بیان اینکه داور در تمام دنیا جایگاه ویژه ای دارد و به عنوان قاضی ورزشی محسوب می شود، افزود: باتوجه به اینکه یک داور برای آماده شدن وقت زیادی را به ورزش می گذراند اما  در خیلی از ارزیابی ها، شاید ورزشکار محسوب نمی شود که باید این دیدگاه بزودی ریشه کن و نگاه مثبتی به جامعه داوری شود تا در میادین بزرگ، نام ایران به اهتزاز در آورند.

فغانی گفت: بوشهر جزو تاریخچه داوری من است و خرسند هستم که کلاس درجه یک و دو را  در این استان گذراندم.

وی از متولیان برگزاری و هیات فوتبال در تجلیل از داوران گناوه تقدیر کرد.

علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبالبرای حضوردر آیین تجلیل از داوران گناوه به این شهرستان سفر کرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی