شما اینجا هستید
اجتماعی » مردم گناوه با ولایت فقیه تجدید بیعت کردند

فدک- نعمت الله بهروزی؛ مردم ساحل نشین شهرستان گناوه همزمان با سراسر کشور با حضور در آیین گرامیداشت حماسه نهم دی با آرمان‌های انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند.

به گزارش فدک، مردم ولایی و انقلابی شهرستان گناوه در سالروز گرامیداشت حماسه  فراموش نشدنی ۹ دی، در مصلای جمعه گناوه دور هم جمع شدند و بار دیگر همچون همیشه همبستگی خود را با همه هموطنان در حمایت از آرمان‌های انقلاب ابراز و با ولایت فقیه تجدید میثاق کردند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهر بوشهر در این آیین گفت: در تاریخ معاصر ایران و انقلاب اسلامی روزهای سرنوشت سازی رقم خورده‌است که ۲۲ بهمن ۵۷، روزجهانی قدس، شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی فرمانده مقاومت و راهپیمایی ۹ دی ۸۸ از عمده آنها است و  به عنوان یوم الله‌های انقلاب به شمار می‌آیند.

تیمور یزدان شناس افزود: حماسه ۹ دی از روزهای تاثیر گذار انقلاب است که به هیچ جناح و قوم خاصی تعلق ندارد و متعلق به آحاد ملت است و باید بخوبی بین نسل جوان تببین و بازگو شود.

وی اظهارکرد: در این روز حماسی همه سلایق و گروه‌ها با طرز تفکرهای مختلف به خیابان ها آمدند و بر حول محور قانون گرایی و زیر بیرق امام حسین (ع) وفاداری خود را به آرمان‌های انقلاب و امام راحل و رهبری اعلام کردند.

یزدان‌شناس گفت: با وجود اینکه ۱۰ سال از شکست فتنه گران در سال ۸۸ سپری شده‌است اما دشمن همچنان به دنبال ادامه فتنه‌های خود در کشور است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوشهر افزود: فتنه ۸۸ دارای عمق وسیعی است و با اسناد و شواهدی که وجود دارد رقابت انتخاباتی در آن مطرح نبوده بلکه یک جنبش سازماندهی شده دقیق علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی طراحی شده بود.

وی ادامه داد: فتنه ۸۸، نمادی از یک همکاری و هماهنگی بین سلطنت طلب‌ها، کمونیست‌ها و منافقان علیه نظام بود که با کمک فریب خوردگان داخلی صورت گرفت.

یزدان شناس به دستاوردها و پیام‌های حماسه ۹ دی در عرصه داخلی و خارجی اشاره کرد و گفت: مستحکم ترشدن و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی با محوریت و اتکای مردمی، رفراندوم ملی در دفاع از نظام و ولایت فقیه، برداشته شدن نقاب از چهره فریب خوردگان داخلی و پاسخ قاطع مردم به فتنه ۸۸ باحضور در راهپیمایی حماسی از عمده دستاوردهای ۹ دی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوشهر اظهارکرد: آشکارتر شدن دشمنی غربی‌ها، ناکام شدن همه کپی برداری‌های انقلاب مخملی و دستگیری چندین سفیر خارجی از جمله کشور انگلیس و اخراج آنان از دستاوردهای مهم خارجی ۹ دی است.

امام جمعه گناوه گفت: در ۹ دی ۸۸ با حضور پرشور و گسترده مردم غیور و انقلابی ایران، بار دیگر انقلاب با مدیریت بی بدیل و بی نظیر رهبر معظم انقلاب تولد یافت.

حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی افزود: مردم بابصیرت ایران در ۹ دی نشان دادند که در میان فضای غبارآلود از مسیر اصلی انقلاب که همان حمایت و تداوم راه شهدا و ولایت است، دست برنخواهند داست.

وی بیان کرد: حماسه ۹ دی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است که در آن مردم با حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی با حمایت قاطع از ولایت فقیه و آرمان‌های انقلاب، نقشه‌های شوم فتنه گران و دشمنان را خنثی و برملا کردند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی