شما اینجا هستید
اجتماعی » مسابقه نقاشی مجازی به مناسبت دهه ولایت در دیلم برگزارشد

فدک- مسابقه نقاشی مجازی به مناسبت دهه ولایت با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم و انجمن هنرهای تجسمی در دیلم برگزار شد.

به گزارش فدک به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم ضمن تبریک این دهه خجسته و مبارک گفت: به منظور آشنایی هرچه بیشتر کودکان، نوجوانان و جوانان با واقعه غدیر و اهمیت این روز مهم برای مسلمانان، و آشنایی بیشتر با فضائل اخلاقی امام علی (ع) با همکاری انجمن هنرهای تجسمی برگزار شد.

زهره محنایی فعالیتهای فرهنگی هنری را در جهت ترویج و تعمیق فرهنگ علوی در بین نوجوانان و جوانان بسیار تاثیر گذار دانست و افزود: اجرای مسابقات هنری بستری بسیار مناسب برای شناخت و آگاهی بخشیدن به نوجوانان و جوانان را هموار می سازد و موجب آشنایی بیشتر با فضائل معنوی می شود.

وی با اشاره به اینکه بیشتر برنامه های فرهنگی هنری شهرستان از طریق فضای مجازی به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار می شود اظهار داشت: اهداف اصلی حوزه فرهنگ و هنراستفاده از تمام ظرفیتها با توجه به مناسبتهای مختلف، اجرای مسابقات هنری به منظور ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین کودکان و نوجوانان در جامعه است.

محنایی اظهار داشت: ۷۰ نفر آثار خود را جهت شرکت در این مسابقه ارسال نمودند  که ده نفر به ترتیب لیلا حکمت، هانیه خلیفه لیراوی، فاطمه الماس زاده، مهرنوش فتاح، مهدی مرادی فر، سجاد صمصامی، مینا نصیری،باران حیات، غزل حسونی، محمد با قر خدری از برترین های این مسابقه نقاشی معرفی شدند .

گفتنی است از نفرات برتر با اهداء هدیه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی با همکاری  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم  بصورت پستی تقدیر بعمل آورده شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی