شما اینجا هستید
عناوین خبری » منتخبان طرح استعدادیابی فدراسیون فوتبال در گناوه مشخص شدند

فدک- نعمت الله بهروزی؛ رئیس هیات فوتبال گناوه گفت: منتخبان این شهرستان در طرح استعدادیابی فدراسیون فوتبال برای شرکت در مرحله استانی مشخص شدند.

صادق عبدالهی افزود: کمیته جوانان فدراسیون فوتبال ایران  طرحی برای استعدادیابی از سراسر کشور پایه‌ریزی کرده است  تا فوتبالیست‌های مستعد هر شهرستان به صورت مستقیم و بدون واسطه در سامانه استعدادیابی فدراسیون فوتبال ثبت نام کنند.

وی اظهارداشت:  فراخوان مرحله اول این طرح  برای بازیکنان رده سنی ۱۴ تا ۱۹ سال بود که  ۱۲۰ نفر مستعد از  این شهرستان و در رده سنی نونهالان و نوجوانان ثبت نام کردند و از این مجموع بنا به اولویت ۴۳ نفر دعوت شدند.

عبدالهی گفت: نمایندگان استعدادیاب استان بوشهر در بندرگناوه پس از ارزیابی‌های صورت گرفته و طبق معیارهای تکنیک ، تاکتیک ، سرعت ، قدرت و رفتار اجتماعی درون زمین ، هفت نفر را انتخاب و به مرکز استان معرفی کردند.

وی افزود: براساس ارزیابی صورت گرفته، حامد خواجه گیری ، ارشیا شهبازی ، مهدی عالیشه ، علیرضا زنگنه ، مجتبی قائمی ، امیرمحمد خرمی  و امیرمحمد فولادچنگ به ترتیب اول تا هفتم شدند.

رئیس هیات فوتبال گناوه یادآورشد:  فوتبالیست‌های مستعد منتخب  استان‌ها در چهار منطقه کشور در اختیار مربیان تیم ملی جوانان قرار خواهند گرفت تا بعد از آزمون‌های انفرادی و تیمی به جمع بازیکنان این رده بپیوندند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی