شما اینجا هستید
اجتماعی » نماینده مجلس: ایجاد بازارچه کارآفرینی برای بانوان گناوه ضروری است

فدک- نعمت الله بهروزی؛ نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد بازارچه کارآفرینی برای بانوان شهرستان گناوه در دستور کار آموزش فنی و حرفه‌ای قرار گیرد.

به گزارش فدک، روابط عمومی دفتر نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی به نقل از عبدالکریم جمیری در نشست  با بانوان کارآفرین و مدیران موسسه های آموزش فنی و حرفه‌ای گناوه افزود: باید بازارچه‌ای برای ارائه محصولات تولید شده توسط بانوان کارآفرین این شهرستان بوبژه کسانی که سرپرست خانوار هستند و بار اقتصادی مستقیم را ا بر دوش می کشند، احداث شود.

وی  گفت:  لازم ترین نوع آموزش‌ مهارت های فنی و حرفه ای است که باید با تزریق بودجه در این زمینه گره‌گشایی شود.

جمیری ادامه داد:  باعث افتخار است که بانوان جامعه ایران اسلامی با رعایت تمامی اصول قابل قبول اعتقادی و اخلاقی در عرصه فعالیت‌های اقتصادی اشتغال محور و اشتغال آفرین حضور چشمگیر و در کمک به معیشت و اقتصاد خانواده نقشی مهم بر عهده دارند.

وی با اشاره به اینکه ضعف ها در حوزه مدیریت باعث نشده تا بانوان دست از تلاش بردارند، بیان کرد: برای ارائه و به ثمر رسیدن آموزش‌های پیش بینی شده برای بانوان، مکان هایی مناسب نیاز است که خواسته بحقی است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: اگر قرار باشد نیازهای جامعه را تامین و معضل بیکاری را رفع کنیم باید به تجهیز و توسعه مراکز فنی و حرفه ای و هنرستان ها جدی تر بپردازیم.

شهرستان گناوه دارای ۲ مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران و خواهران است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی