شما اینجا هستید
اجتماعی » هزینه کردهای ورزشی شورا و شهرداری گناوه هدفمند باشد

فدک- نعمت الله بهروزی؛ نایب رئیس شورای اسلامی شهر گناوه گفت: هزینه کردهای شورا و شهرداری در زمینه فرهنگی‌ و ورزشی تاکنون متناسب با نیازهای منطقه نبوده است و باید به صورت ساماندهی شده و هدفمند صورت گیرد.

به گزارش فدک، ساناز مرادی در بازدید از اماکن ورزشی این شهر افزود: شورای اسلامی شهر و شهرداری گناوه با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر ،  جهت فراهم کردن ایجاد  زیرساخت‌های ورزشی  و تجهیزات موردنیاز  ورزشکاران تمهیدات لازم اندیشیده  تا   از این طریق بتوانیم   پروژه ماندگاری را  که  برای نسل آینده به یادگار بماند شروع کنیم و شوراهای آینده نیز جهت تکمیل آن قدم بردارند.

وی اظهارداشت: با استفاده از صاحبنظران، کارشناسان، خیران  و سرمایه‌گذاران شهرستان و همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر، بررسی‌های لازم  جهت ساخت استادیوم و چمن شماره ۳ گناوه  شروع شود  در صورت نتیجه‌گیری ،  در این دوره آغاز بکار کنیم.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر گناوه گفت: از اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر بابت اتمام کار تعویض کفپوش سالن حوادث تقدیر می‌شود و امیدواریم  تجهیز بیشتر این سالن  در دستور کار قرار گیرد.

مسئول کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی شهر گناوه گفت:  بودجه فرهنگی ورزشی در شورا،  نباید غیرکارشناسی  و  بدون تعریف پروژه خاصی تعیین شود و  تلاش خواهیم کرد این روند هدفمند و درخور شان ورزشکاران  صورت گیرد.

حجت الاسلام محراب خادمی پور افزود:  در سال آینده در صورت فراهم شدن شرایط و با افزایش چشمگیر بودجه در بخش فرهنگی ورزشی، باید با  یک کار کارشناسی شده، پروژه‌ای ورزشی را جهت ورزشکاران گناوه آغاز کرده  و همچنین در حد توان امکانات و تجهیزات سالن‌های ورزشی را با همکاری دیگر ادارات تامین کنیم.

مسعود احمدزاده رئیس دفتر فنی مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: پیمانکار  پیست تارتان استادیوم شماره ۲  گناوه تعیین شده و  تجهیز کارگاه کرده است و به زودی شروع به کار خواهد کرد.

وی اظهارداشت: خرسندیم برای اولین بار طی چندین سال گذشته شورای اسلامی شهر گناوه به دنبال کارهای مثمرثمر در ورزش  و پیگیر امکانات و اماکن ورزشی منطقه خود هستند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی