شما اینجا هستید
اجتماعی » گوشت ۸۰ گوسفند قربانی دهه کرامت بین نیازمندان استان بوشهر توزیع شد

فدک- نعمت الله بهروزی؛جانشین رئیس ستاد دهه کرامت استان بوشهر گفت: همزمان با برپایی جشن زیرسایه خورشید و دهه کرامت ۸۰ گوسفند راس گوسفند قربانی و بین نیازمندان و محرومان در این استان توزیع شد.

مهران خورده‌بین مقدم افزود: ارزش ریالی این شمار گوسفند ۲۸۰ میلیون تومان است.

وی اظهارداشت: کاروان زیر سایه خورشید، متشکل از خادمان حرم و مبلغان و پرچم متبرک آستان قدس رضوی برای شرکت در ویژه برنامه‌های این ایام به استان بوشهر سفر کرده‌اند.

وی با بیان اینکه هشت نفر از خدام حرم رضوی در استان بوشهر حضور دارند، گفت: شرکت در برنامه‌های جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید با شکوه هرچه تمام‌تر در شهرها، بخش‌های استان بوشهر از جمله اهداف سفر این کاروان است.

خورده بین مقدم بیان کرد: مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بسته های معیشتی که از ابتدای سال محقق شده در استان بوشهر در حال توزیع است که بخش زیادی از آن سهم شهرستان گناوه اختصاص دارد.

معاونت کانون های خدمت رضوی و جانشین ستاد دهه کرامت استان بوشهر گفت: ۳۰ راس گوسفند همزمان با حضور خادمان حرم رضوی در جشن زیرسایه خورشید شهرستان گناوه ذبح و بین نیازمندان در حال توزیع است.

وی ادامه داد: در شب میلاد امام رضا(ع) هفت هزار پرس غذا توسط کانون مرکز خدمت رضوی گناوه، طبخ و برای توزیع در بین نیازمندان درنظرگرفته شده است.

معاونت کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر و جانشین رئیس ستاد دهه کرامت با تقدیر از همکاری‌های امام جمعه گناوه و دست اندر کاران جشن میلاد امام رضا (ع) و جشنواره زیر سایه خورشید اظهار داشت: شعار دهه کرامت امسال “همه خادم الرضاییم”جهاد عالمانه، خدمت کریمانه” در نظر گرفته شده که بر گرفته از شعار سال توسط رهبر معظم انقلاب تعیین شده است.

وی گفت: تعمیر مسکن نیازمندان و محرومان از دیگر برنامه‌های مهم در دهه کرامت است که تا عید غدیر ادامه خواهد داشت و مبلغ قابل توجهی هم به شهرستان گناوه اختصاص گرفته که توسط امام جمعه گناوه و دست اندر کاران انجام خواهد شد.

خورده بین مقدم، افزود: تعداد خادمان رضوی استان بوشهر ۲ هزار و یاوران رضوی ۵۷ نفر هستند که درصددیم تعداد بیشتری از یاوران رضوی جذب کنیم.

جشن زیرسایه خورشید در بندرگناوه چهارشنبه شب با حضور خدام حرم رضوی با اجرای برنامه های مذهبی و شاد و متنوع در مصلای جمعه این شهر برگزار شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی