شما اینجا هستید
اجتماعی » یک بخش درمانی جدید در بیمارستان گناوه ایجاد شد

فدک- نعمت الله بهروزی؛ رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه گفت: یک بخش جدید درمانی در این بیمارستان با مساعدت دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر و همت خیران این شهرستان در این بیمارستان ایجاد شد.

دکتر محمدعلی دریانورد افزود: در بیمارستان یک بخش بلااستفاده و قدیمی وجود داشت که با هزینه ۱۰ میلیارد ریال بهسازی، تجهیز و با تمامی امکانات برای خدمات رسانی بهتر به همشهریان راه‌اندازی شده است.

وی اظهارداشت:  این بخش به عنوان سومین بخش جدید این بیمارستان، با توجه به فروکش کردن شیوع کرونا و امکان پوشش بیماران کووید ۱۹ در بخش‌های موجود قبلی، برای خدمت دهی بهتر به مادران سزارینی و بعد از زایمان اختصاص خواهد یافت تا آنان بتوانند در فضایی بهتر در کنار نوزاد و خانواده خود خدمات با کیفیت‌تری دریافت کنند.

رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه  با تقدیر از خیران شهرستان گفت: گناوه از معدود شهرهایی است که از حمایت و پشتوانه خیران حوزه سلامت با حجم کمک‌های زیادی برخوردار است.

وی اضافه کرد: مدیریت موسسه خیریه پویش نسیم زندگی گناوه به تازگی بابت خرید ۴۰ تخت همراه و دیگر اقلام  مورد نیاز سه میلیارد ریال به این بیمارستان کمک کرده است.

دریانورد از پیمانکار و خیران شهرستان برای ساخت و تهیه و تجهیز بخش جدید در این بیمارستان تقدیر کرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی