شما اینجا هستید
اجتماعی » ۲۶ پروژه زمین چمن مصنوعی در گناوه اجرایی شد

فدک- نعمت الله بهروزی؛ فرماندار گناوه گفت: تعداد ۲۶ پروژه زمین چمن مصنوعی در این شهرستان اجرایی شده که ۲۴ پروژه تکمیل و ۲ پروژه در دست احداث است.

به گزارش فدک، غلامرضا مهرجو در آیین افتتاح چمن مصنوعی شهدای روستای گمارون این شهرستان باحضور مدیرکل ورزش وجوانان استان بوشهر  افزود: از مجموع ۲۶ پروژه زمین چمن مصنوعی این شهرستان ۱۴ مورد در شهر گناوه و مابقی مربوط به روستاها است که در اختیار ورزشکاران فوتبالیست قرار می‌گیرد.

وی اظهار کرد: تعداد ۱۲  زمین چمن مصنوعی در روستاها درنظر گرفته شد که از این مجموع ۱۰ زمین تکمیل و قابل استفاده برای ورزشکاران است و ۲زمین دیگر  در روستاهای بهمنیاری و فخرآوری در دست احداث است.

فرماندارگناوه گفت:   افتتاح پروژه های ورزشی نقش مهمی در ایجاد شور ونشاط و شادابی مردم دارد که با تلاش های خوب اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر و همکاری مسئولان ، دهیاران و شوراها یکی پس از دیگری افتتاح می‌شوند.

مهرجو اضافه کرد: باتوجه به سرانه جمعیت ۷۲ درصدی شهری و ۲۸ درصدی روستاهای شهرستان اما در توزیع امکانات و تجهیزات از جمله در حوزه ورزش عدالت لازم اعمال شده است تا همه جوانان منطقه دسترسی به فضاهای ورزشی داشته باشند.

 

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان بوشهر گفت:  گناوه از شهرستان های فعال و پیشرو در حوزه ورزش است و  ورزشکاران مستعد و قهرمانی دارد که تاکنون در میادین ورزشی بین المللی افتخارات زیادی برای کشور به ارمغان آوردند.

احمد بهروزیان فرد افزود: پروژه زمین چمن مصنوعی فوتبال شهدای روستای گمارون گناوه به مساحت ۱۲۰۰ مترمربع  احداث شده است که  ۶۵۰ میلیون تومان اعتبار بابت نصب و خرید چمن آن هزینه شد و  در روز جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

وی اظهارداشت: دهیاری این روستا جهت زیرسازی و فنس کشی پروژه مبلغ ۳۳۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص داد و هزینه کرده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی