شما اینجا هستید
اجتماعی » امام جمعه دیلم: انتخابات ثمره اندیشه امام راحل است

فدک- نعمت الله بهروزی؛ امام جمعه دیلم گفت: انتخابات از موهبات انقلاب اسلامی است که ثمره اندیشه بزرگ امام خمینی(ره) است و با خون پاک هزاران شهید از جوانان این ملت به دست آمده‌است.

به گزارش فدک، حجت الاسلام محمود اسدی در  پیامی از حضور آگاهانه مردم این شهرستان در انتخابات ۲۸ خرداد تقدیر کرد و افزود: مردم نستوه و انقلابی ایران در انتخابات ۲۸ خرداد، صحنه‌های زیبایی از مردم سالاری خلق و به همگان ثابت کردند، پای آرمان های اصیل انقلاب ایستاده‌اند.

وی بیان کرد:  انتخابات نمود تصمیم مردم برای انتخاب نمایندگانی است که می‌توانند مسیر توسعه و رفاه اجتماعی را در مسیر اعتماد ملت رقم بزنند.

امام جمعه دیلم گفت: مردم انقلابی و ولایی و شریف این شهرستان، آگاهانه با حضور در پای صندوق های رای بار دیگر چهره منحوس قسم خوردگان علیه ملت ایران را آشکار و شکست سختی نصیبشان کردند.

وی با تبریک به منتخبان ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر که توفیق خدمت به مردم یافتند، توصیه کرد:  این فرصت بزرگ را که نشات گرفته از نگاه پروردگار عالم و اعتماد مردم  است را غنیمت بشمارید و با بالا زدن آستین‌های همت، گرد محرومیت را از چهره  این سرزمین بزدایند و طعم رشد، توسعه و رفاه اجتماعی را به مردم بچشانند.

اسدی گفت: توصیه می‌کنم درهمهامور خدا را مد نظر قرار دهید و از اعتماد مردم برای تقرب به ذات اقدس خداوند نهایت استفاده را ببرند.

امام جمعه دیلم افزود: این شهرستان بیش از همیشه به وحدت، همدلی و انسجام فرزندان خویش نیازمند است و مطمئن باشید تا چشم بر هم بگذارید کارنامه شما در ترازوی قضاوت مردم قرار می‌گیرد.

وی بیان کرد: شعارها و برنامه‌های ارائه شده منتخبان در محضر خدا و مردم از شما مطالبه خواهد شد و بی درنگ در اندیشه  خدمت باشید که چشم امید مردم به وکلای خود در این نهاد است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی