شما اینجا هستید
اجتماعی » امام جمعه گناوه: حضور مردم در انتخابات انقلاب را بیمه کرد

فدک- نعمت الله بهروزی؛ امام جمعه گناوه گفت: حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای و انتخاب کردن گزینه‌های اصلح در ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا باعث شد تا نظام و انقلاب اسلامی بار دیگر بیمه شود.

به گزارش فدک، حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی  در جشن میلاد امام رضا(ع) و پیروزی آیت الله سیدابراهیم رئیسی السادات در انتخابات ریاست جمهوری افزود: در این انتخابات، جبهه و نیروهای انقلاب و همه کسانی که دل در گرو انقلاب، نظام و ولایت داشتند وارد میدان شدند و یک بار دیگر اتحاد و انسجام خود را در کل کشور باحضور حداکثری به رخ دشمن کشاندند و برگ زرین دیگری در تاریخ کشور به ثبت رساندند.

وی اظهارداشت: مردم غیور ایران به رغم مشکلات اقتصادی و گرانی ها باحضور پرشور خود در انتخابات رئیس جمهوری سرکار آوردند تا بتواند با بکارگیری نیروهای دلسوز و مخلص از ظرفیت و قابلیتی که ایران دارد، در مسیر حل مشکلات بوجود آمده گام بردارد.

رکنی حسینی گفت: آنچه که می‌تواند مشکلات و معضلات کشور را باتوجه به منابع و سرمایه‌های عظیم حل کند یک دولت جوان و حزب الهی است.

امام جمعه گناوه گفت: مردم انقلابی و ولایی ایران در انتخابات این دوره از یک سو با وجود تبلیغات مسموم دشمنان علیه نظام و انقلاب و مشکلات اقتصادی از سوی دیگر با همه وجود خود به ندای رهبرمعظم انقلاب و شهدا لبیک گفتند و در پای صندوق‌های رای حضور یافتند.

وی بیان کرد: امیدواریم دولت جوان و حزب الهی بتواند مشکلات کشور را یکی پس از دیگری برطرف کند که برای رسیدن به این امر مهم به وحدت و همدلی و انسجامی که در انتخابات وجود داشت، نیاز است.

رکنی حسینی با تبریک پیروزی آیت الله سیدابراهیم رئیسی السادات به عنوان رئیس جمهوری منتخب گفت: آیت الله رئیسی در هر منصبی که بوده از جمله خادمی امام رضا (ع) و ریاست قوه قضائیه موجب خیرات و برکات برای ملت و کشور بوده و امید را به جامعه تزریق کرده‌است.

امام جمعه گناوه از حضور پرشور مردم متدین و انقلابی این شهرستان در پای صندوق های رای و تلاش و زحمات ۲۰ روزه ستادهای تبلیغاتی آیت الله رئیسی قدردانی کرد.

مسئول ستادمرکزی و هماهنگ کننده مردمی آیت الله سیدابراهیم رئیسی در گناوه گفت: محور اصلی برپایی ستادهای دایرشده در این شهرستان، ایجاد شور و نشاط در جامعه باهدف جلب مشارکت بالای مردم در انتخابات روز ۲۸ خرداد و معرفی نامزد اصلح بود.

ضرغام مردانی افزود: در این ارتباط ۲۹ ستاد مردمی در این شهرستان متشکل از کمیته‌ها، اقشار و گروه‌های مختلف تشکیل شد و زیرنظر ستاد مرکزی به فعالیت انتخاباتی پرداختند.

وی اظهارداشت: این برنامه به مناسبت جشن میلاد امام رضا(ع) و شکرانه حضور پرشور مردم در انتخابات و پیروزی انتخاب آیت الله سیدابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهوری منتخب در کنار یادمان شهدای گمنام برگزار شده‌است.

مسئول ستاد مرکزی و هماهنگ گننده مردمی آیت الله سیدابراهیم رئیسی از حضور پرشور مردم در روز انتخابات و تلاش و زحمات روسا و حامیان ستادهای تبلیغاتی آیت الله رئیسی و امام جمعه که نقش موثری در تشویق مردم به پای صندوق های رای داشتند، تقدیر کرد.

براساس اعلام ستاد انتخابات وزارت کشور سید ابراهیم رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با کسب ۱۷ میلیون و ۹۲۶ هزار و ۳۴۵ رای به عنوان رئیس جمهوری منتخب از سوی مردم انتخاب شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی