شما اینجا هستید
اجتماعی » اوقات فراغت فرصت رشد و تعالی استعدادهای جوانان و نوجوانان است

فدک- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم، فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد در حوزه اوقات فراغت را ارزنده دانست و گفت: اوقات فراغت فرصت رشد و تعالی استعدادهای جوانان و نوجوانان است.

به گزارش فدک به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم، زهره محنایی با اشاره به اینکه در فصل تابستان هستیم کانون های فرهنگی هنری مساجد می توانند با استفاده از ظرفیت هایی که در اختیار دارند فعالیتهای فرهنگی هنری خودرا از طریق فضای مجازی دنبال کنند.
وی فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد را بسیار مهم و ارزنده دانست و افزود: باید از فرصت اوقات فراغت برای رشد و تعالی علمی، مذهبی، فرهنگی و هنری و پرورش استعدادهای جوانان و نوجوانان بهره گرفته شود.
محنایی با اشاره به وضعیت بحرانی شهرستان دیلم در پی شیوع بیماری کرونا، خاطرنشان کرد: کانون های فرهنگی هنری مساجد در سطح شهرستان و بخش امام حسن با استفاده از بکارگیری ایده های مختلف جوانان و نوجوانان و از همه مهمترروحانی مساجد به عنوان مبلغان دینی و سفیران عرصه مذهبی و فرهنگی می توانند با هماهنگی و همکاری همه جانبه نقش اساسی در جهت برگزار نمودن فعالیتهای فرهنگی هنری، مذهبی از طریق فضای مجازی برای گذراندن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان داشته باشند..
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم با تاکید بر ضرورت بهره گیری از فرصت فضای مجازی، گفت: باید از بستر فضای مجازی برای تقویت فعالیت های فرهنگی و هنری به نحوه احسن استفاده کرد.
گفتنی است شهرستان دیلم دارای ۲۲ کانون فرهنگی هنری مساجد در سطح شهرستان و بخش امام حسن را دارا می باشد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی