شما اینجا هستید
یاداشت سردبیر » به رسم ادب

*ضرغام خرمی

نوشتار هرکسی نشان از فرزانگی اش دارد و میزان فرهیختگی اش را می نمایاند . امام علی( ع)
امروز چهارشنبه ۲۴ آذرماه ۱۴۰۰ توفیق داشتم در آیین رونمایی از آثار ۴ نفر از اساتید دانشگاه پیام نور گناوه در سالن اجتماعات فنی حرفه ای گناوه شرکت کنم . بهانه ای شد تا در هفته پژوهش به پاس قدردانی از تلاش قلم به دستان که حاصل تجربیات، مطالعات و عمر گرانبهای خود را صرف نوشتن کردن یادی کنم .
۱- یکی از دغدغه هایش در عرصه معلمی، آشنایی و بالابردن سطح آگاهی دانشجویان با مباحث حقوقی است؛ در تمام مجالس حضوری بی ادعا و فروتنانه دارد احمد رضا ونکی عضو هیات علمی رشته حقوق دانشگاه پیام نور گناوه و وکیل پایه یک دادگستری ، که تاکنون تعداد زیادی مقاله و چند کتاب حقوقی به چاپ رسانده است .
۲- سید علی اکبر تقویان ، مدرس دانشگاه، نویسنده و محقق که در کنار فعالیت علمی و پژوهشی مسولیت دفتر خدمات الکترونیک قضایی در شهر گناوه را برعهده دارد انسانی متواضع و گشاده رو ست
۳- حسین زارعی حقوقدان ، مدرس دانشگاه، از فعال ترین نمایش نامه نویسان شهر و استان ، آثار متنوع و تحسین برانگیزی دارد
۴- سیده منصوره حسینی پژوهشگر پرکار، مدرس دانشگاه، همسر دکتر ونکی، خوشه چینی و بهره مندی از درس استاد ونکی و همکاری پررنگ در برگزاری برنامه های علمی ایشان کارنامه پر افتخاری است که دارد.
یکی از موهبت های بزرگ نشر آثار این است که نویسنده با اظهار نظر ها، نقدها و برداشت های روبرو می شود که ممکن است خود به آن نرسیده باشد تحلیل های کوتاه اما زیبای جناب آقای دکتر عباس برز گزاده و قرایت تحلیل دکتر علی حسن ابراهیمی ( بدلیل شکستگی پا توفیق حضور در برنامه را نداشت ) توسط مجری برنامه زیبا و قابل تامل بود
بدون تردید نشر و خلق اثر در کنار پیچیدگی مراحل مختلف انتشار ، مستلزم نیازسنجی پژوهش و مطالعه است . امید که اجرای چنین برنامه های نوید بخش تولید آثار مکتوب بیشتر و زمینه ساز علاقمندی نسل جوان به مطالعه و کتاب شود .

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی