شما اینجا هستید
اجتماعی » تشریح برنامه های دهه امامت و ولایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم

فدک- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم برنامه های دهه ولایت و امامت را تشریح کرد.

به گزارش فدک به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم، زهره محنایی با اشاره به اینکه هنر بهترین ابزار برای تبیین نقش و جایگاه ولایت در جامعه است، گفت: موضوع دهه امامت و ولایت همواره مورد توجه اصحاب علم و فرهنگ بوده و اکثر عالمان و هنرمندان آثار شایسته و در خور اهمیت با این موضوع خلق کرده اند.

وی افزود: نقش هنر در انتقال عمیق ترین آموزه ها و مفاهیم در عرصه معارف الهی مهم بوده و نقش هنرمندان به عنوان پویاترین عامل در این راستا بسیار تاثیرگذار است.

محنایی اظهار داشت: هرساله بازسازی واقعه غدیر با همکاری هنرمندان و نهادهای فرهنگی بویژه سپاه پاسداران بصورت زنده برای عموم مردم در دیلم وبخش امام حسن اجرا می شد ولی امسال باتوجه به وضعیت کنونی در جهان وشیوع ویروس کرونا از تمام ظرفیتهای فرهنگی و هنری برای گرامیداشت دهه امامت و ولایت از طریق فضای مجازی استفاده خواهیم نمود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم ضمن تشکر از همکاری همه جانبه انجمن های فرهنگی هنری دیلم خاطرنشان کرد: مسابقه نقاشی، آئین کتابت خوشنویسی و شعر خوانی با موضوع دهه امامت و ولایت از برنامه های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیلم می باشد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی