شما اینجا هستید
اجتماعی » جابه جایی مسافر در مسیر گناوه – خارگ و بالعکس از سرگرفته شد

فدک-نعمت الله بهروزی؛ جابه جایی مسافر بین بندر گناوه – جزیره خارگ که به علت نقص فنی تنها شناور این مسیر در هفته جاری متوقف شده بود، روز چهارشنبه با جایگزنی یک کشتی جدید از سر گرفته شد.

رئیس اداره بندر و دریانوردی گناوه افزود: با توجه به نقص فنی شناور قبلی فعال در این مسیر، پیگیری لازم برای جایگزینی یک شناور دیگر در دستور کار قرار گرفت.

کیامرث جوکار افزود: از سرگیری تردد دریایی بین گناوه و خارگ از روز جاری با بکارگیری کشتی “گلوبال تایگر”  تحت اجاره فلات قاره  آغاز شده است.

وی گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته این شناور در یک روز ۲ نوبت و از ساعت  هشت از مبدا خارگ به گناوه و ساعت ۱۱ از گناوه به خارگ، مسافران را در این مسیر جابه جا می کند.

رئیس اداره بندرودریانوردی گناوه بیان کرد: تنها شناوری که با ظرفیت ۸۸ نفر در این بندر در زمینه جابه جایی مسافران به جزیره خارگ فعالیت داشت در هفته جاری دچار نقص فنی از ناحیه یکی از ۲ موتور شد و از کار افتاد.

وی افزود:  موتور این شناور نیاز به تعمیر و رفع نقص دارد که در دست اقدام است.

بندرگناوه در شمال استان بوشهر به عنوان پسکرانه  خارگ نقشی مهم در جابه جایی ساکنان و شاغلان در شرکت‌های نفتی و پتروشیمی و مایحتاج موردنیاز به این جزیره دارد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی