شما اینجا هستید
عناوین خبری » «زمان اندک برای رویدادی بزرگ »

*مجتبی خرم آبادی

از صخره سنگی های ساحل مال قائد تا کوه نمک دشتی ،ساحل بکر گناوه تا جاذبه های سیراف و بوشهر ،موسیقی و آواز جنوبی تا غذاهای دریایی همه می توانند برای تماشاگران فوتبال جام جهانی قطر جذابیت داشته باشد.

توسعه و حمایت از تورهای گردشگری با محوریت گردشگران کشورهای راه یافته به جام جهانی،برگزاری جشنواره گردشگری و میراث فرهنگی و صنایع دستی استان بوشهر در این کشورها،انعقاد قرارداد و تفاهم نامه با کشور قطر برای برگزاری بازارچه استان بوشهر در هنگام جام جهانی،تبلیغات رسانه ای گسترده،کاهش هزینه بلیط هواپیما و کشتی های مسافر بری می تواند راههای گسترش و جذب گردشگران خارجی به استان بوشهر باشد.

در همین راستا پیشنهاد می گردد استانداری بوشهر و اداره کل گردشگری و میراث فرهنگی و صنایع دستی استان «کارگروه توسعه فرهنگی و جذب گردشگری با محوریت جام جهانی ۲۰۲۲»را تشکیل دهد.

مدیریت این کارگروه با استاندار و دبیری مدیرکل گردشگری استان و اعضای مرتبط معاونت های اقتصادی ،بین الملل و سیاسی استانداری،مدیر صداو سیما استان،،مدیرکل بنادر و دریانوردی شهرداران،نمایندگان شرکت های گردشگری و تور لیدرها باشند.

می طلبد در فرصت زمان اندک از ظرفیت بوجود آمده به واسطه برگزاری این تورنمنت بزرگ فوتبالی در کشور همسایه (قطر)استفاده نمود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی