شما اینجا هستید
اجتماعی » فرماندارگناوه : اجرای برنامه‌های مناسبتی در فضای مجازی متمرکز شود

فدک- نعمت الله بهروزی؛ فرماندار گناوه گفت: براساس مصوبه و تاکید ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر، باهدف قطع زنجیره این ویروس، اجرای برنامه‌ها و مناسبت‌های پیش رو دراین شهرستان در فضای مجازی متمرکز شود.

غلامرضا مهرجو افزود: دست اندرکاران و متولیان مربوطه در صورتی که قصد اجرای برنامه بصورت حضوری دارند با جمعیت معدود و اندک و در فضای باز مناسب برگزار و از تجمع زیاد در مکان‌های پیش‌بینی شده بجد پرهیز کنند.

وی اظهار کرد: نمودارهای بیماریابی ویروس کرونا در این شهرستان نشان از سیر صعودی داشته است و درصورتی که شهروندان موازین و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند دچار مشکلات جدی خواهیم شد.

مهرجو با اشاره به طرح موفقیت آمیز دردست اجرای شهید سلیمانی گفت: باتوجه به اینکه اجرای این طرح در پیشگیری و قطع زنجیره بیماری کرونا موفقیت آمیز بوده‌است، باید همه اقشار دست به دست هم دهیم که به نحو شایسته و اثربخش تداوم یابد تا شاهد ریشه کنی هرچه زودتر این بیماری باشیم.

فرماندار گناوه افزود: شهرستان گناوه اگرچه در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد اما این وضعیت شکننده است و درصورت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی این رنگ تغییر خواهد کرد که نتایج و آثار آن خطرناک است.

وی بیان کرد: استفاده از ماسک، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پرهیز خانواده‌ها از دورهمی در شرایط کنونی برای مقابله با کرونا ضروری است و همگان ملزم به رعایت توصیه‌های بهداشتی هستند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی