شما اینجا هستید
اجتماعی » فرماندارگناوه: روستای بدون برق در این شهرستان وجود ندارد

فدک- نعمت الله بهروزی؛ فرماندار گناوه گفت: براساس گزارش مدیریت برق رکت نظام و انقلاب اسلامی هیچ روستای بدون برقی در این شهرستان وجود ندارد و یک افتخار برای منطقه قلمداد می‌شود.

به گزارش فدک، محمدتقی صفری در آیین تجلیل از کارمندان و کارگران برق این شهرستان افزود: خرسندیم که در شهرستان گناوه هیچ روستای بدون برق نداریم و این مهم نشانگر نگاه و اهتمام خاص و در اولویت قراردادن نظام مقدس جمهوری اسلامی به خدمات دهی به روستاها است.

وی اظهارداشت: برق موضوع حیاتی برای زندگی امروزی است و  از خدمات مهم نظام مقدس اسلامی در کنار سایر خدمات ارزشمند، برق رسانی گسترده به شهرها و روستاهای سراسر کشور است.

فرماندار گناوه خطاب به کارکنان و کارگران اداره برق این شهرستان بیان کرد: شغل شما یکی از سخت‌ترین مشاغل است و در سرما و گرما هرگاه مردم با مشکل قطعی برق مواجه شوند، خدمات رسانی می‌کنید و  شایسته تقدیر هستید.

مدیر برق گناوه  گفت: در این شهرستان  پنج ایستگاه فوق توزیع با ۸۶۰ کیلومتر شبکه فشار متوسط، ۷۴۵ کیلومتر شبکه فشار ضعیف و یکهزار و ۵۶۶  ایستگاه توزیع و تنظیم، وظیفه تامین برق ۵۵ هزار و ۳۱۴ مشترک را برعهده دارند.

جواد عرب گفت: مدیریت این شهرستان در تمامی شاخص‌های مورد ارزیابی از طرف توانیر،  رتبه‌های اول و دوم استانی را با تلاش کارکنان و کارگران این مدیریت کسب کرد.

وی بیان کرد:با تلاش نیروهای زحمتکش این اداره در زمینه نصب کنتور برای مشترکان، رتبه اول استان بوشهر را با حداقل انتظار در مدت زمان ۱۸ روزه در اختیار داریم و با برنامه ریزی دقیق‌تر در سال جاری این میزان به کمتر از ده روز تقلیل خواهد یافت.

مدیر برق گناوه افزود: سال گذشته ۵۰۷ پروژه تامین اعتبار شد که نزدیک به ۱۰۰ درصد توسط این مدیریت با ۴۲ میلیارد تومان جذب شد و رتبه دوم استان را به دست آوردیم.

وی اظهارکرد: پارسال در مجموع ۱۳۲ دقیقه خاموشی برای مشترکان در سال به ثبت رسیده که رتبه دوم استانی را کسب کردیم .

عرب گفت: باتوجه به دستور رهبرمعظم انقلاب برای شفاف سازی جهاد تبیین، تمامی عملکردهای نظام و کارهایی که در این مدیریت انجام می‌شود، به طور مستمر از طریق رسانه‌ها گزارش و جهت آگاهی مردم در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: باتوجه به درپیش بودن فصل گرما از مشترکان درخواست همکاری در صرفه‌جویی و بهینه مصرف برق داریم تا امسال کمترین خاموشی را در این حوزه داشته باشیم.

مدیر برق گناوه یادآورشد: مردم با نصب نرم افزار “برق من ” همه کارهای اداری را که با مراجعه به این مدیریت انجام می‌پذیرفت از آن طریق درخواست های خود را به صورت رایگان ثبت کنند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی