شما اینجا هستید
اجتماعی » فرماندار بوشهر: زیرساخت‌های آموزش مجازی در روستاهای بوشهر فراهم شود

فرماندار بوشهر گفت: زیرساخت‌های آموزش مجازی در روستاهای شهرستان بوشهر فراهم شود.

عباس جمشیدی در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان بوشهر با تبریک عید سعید غدیر خم و دهه امامت و ولایت اظهار داشت: با توجه به وضعیت موجود باید شرایط تحصیلی دانش‌آموزان نیز فراهم شود.

وی خواستار توسعه دولت الکترونیک و ارائه خدمات مناسب در این حوزه شد و اضافه کرد: باید در سطح شهرها و روستاهای شهرستان زیرساخت‌های مناسب برای دولت الکترونیک فراهم شود.

فرماندار بوشهر تصریح کرد: زیرساخت‌ها در روستاها به منظور استفاده از آموزش‌های مجازی فراهم شده و از ظرفیت صداوسیما و فضای مجازی برای توسعه فعالیت‌های آموزشی استفاده شود.

وی ادامه داد: کمیته‌های زیر مجموعه کار را کارشناسی صورت دهند و بازدیدهای میدانی و نظارت و بازرسی در همه حوزه‌ها به تأیید شورای آموزش و پرورش شهرستان برسد.

جمشیدی خواستار عملیاتی‌شدن مصوبات با تشکیل کارگروه‌ها شد و افزود: آموزش و پرورش باید کمیته مدیریت بیماری کرونا تشکیل دهد که در این کمیته پیشنهادات لازم را به ستاد کرونا در استان انتقال دهند و در برگزاری محل امتحانات پروتکل‌ها را به طور کامل رعایت شود.

وی بر انجام دقیق نظارت‌ها و بازرسی‌ها تاکید کرد و گفت: اگر در مدارس هیئت امنایی و غیرانتفاعی و مدارس دیگر مؤلفه‌های لازم انجام نمی‌شود باید تذکرات لازم صورت پذیرد و به طور جدی در پیشبرد امورات گام بردارند./مهر

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی