شما اینجا هستید
اجتماعی » فرماندار گناوه : توسعه و تکمیل فاضلاب مرکز این شهرستان در اولویت قرار گیرد

فدک- نعمت الله بهروزی؛ فرماندار گناوه گفت: تکمیل و توسعه شبکه فاضلاب یکی از موضوعات مهم و مطالبه‌های مردمی این شهر است که باید در اولویت قرار گیرد.

به گزارش فدک، محمدتقی صفری در آیین تکریم و معارفه رئیس آب و فاضلاب این شهرستان افزود: برای برطرف شدن مشکل سرریزشدن فاضلاب در ساحل و خیابان ها که دردسر ایجاد کرده باید جهادی عمل و از سیستم ها و پمپ‌های قوی استفاده شود.

وی اظهارداشت: کارشناسان  آب و فاضلاب شهرستان  نظارت جدی  بر فعالیت‌های پیمانکاران داشته باشد و بازدید میدانی را به صورت مستمر در دستور کار قرار دهند.

صفری ادامه داد: مسیر  خطوط انتقال ورودی و شبکه توزیع آب شرب گناوه، قدیمی و فرسودگی دارد و این روند  موجب هدر رفت آب می شود که باید بازسازی صورت گیرد.

فرماندار گناوه گفت: وضعیت آب در بندر ریگ مطلوب نیست و  مردم  با کمبود مواجه می شوند و باید در  رفع این مشکل تصمیم گیری و اقدام شود.

وی افزود: روستاهای چاه شور، بینک و کوهک نیز در زمینه آبرسانی مشکل دارند .

فرماندار گناوه خواستار راهکار و  تدابیر لازم برای آب رسانی مطلوب به گردشگران و مسافران در تعطیلات نوروز سال آینده شد و بیان داشت: باتوجه به اینکه در تعطیلات نوروز امسال در برخی ساعات ، خیابان ساحلی با کمبود آب مواجه می شد ، در سال آینده دیگر نباید با این مشکل روبرو شویم.

وی افزود: با مدیریت و همراهی مسئولان و همکاری مردم ، خدمات رسانی به بیش از ۵ میلیون میهمان نوروزی به نحو خوبی ارایه شد اما از هم اکنون نقاط ضعف و قوت ها،  بررسی و تجزیه و تحلیل و در برطرف کردن آنها بکوشیم.

فرماندار گناوه از تلاش و زحمات رئیس سابق آب و فاضلاب قدردانی کرد و از رئیس جدید خواست در انجام وظایف محوله و بخصوص احترام و تکریم و رسیدگی به مشکلات  مردم اهتمام جدی ورزد.

در این جلسه که معاونان  آبفای استان بوشهر حضور داشتند ، عبدالعزیز عبدالهی به عنوان رئیس جدید آب و فاضلاب گناوه معرفی و از زحمات علی محمدی رئیس سابق قدردانی شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی