شما اینجا هستید
اجتماعی » مدیر آموزش وپرورش گناوه:سلامت دانش‌آموزان در امتحانات حضوری اولویت است

فدک- نعمت الله بهروزی؛ مدیر آموزش و پرورش گناوه گفت: شرایط و زمینه‌های لازم برای تامین سلامت و آرامش دانش‌آموزان در حوزه‌های امتحانی به عنوان اولین اولویت این مجموعه قرار گرفته است.

اسکندر احمدی در بازدید از حوزه‌های امتحانی به همراه امام جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به شرایط کرونایی، تمامی امکانات و تجهیزات و نیروهای این مجموعه بسیج شده‌اند تا امتحانات با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و بدون دغدغه و استرس خانواده‌ها و دانش‌آموزان برگزار شود.

وی اظهارداشت: ناظران و مراقبان بهداشتی نظارت کامل بر حوزه‌های امتحانی دارند و اهتمام جدی بر رعایت فاصله‌گذاری بین صندلی دانش‌آموزان و  ضدعفونی سالن‌ها انجام شده‌است.

مدیر آموزش و پرورش گناوه گفت: امتحانات دانش‌آموزان پایه دوازدهم با حضور ۸۴۴ دانش‌آموز دختر و پسر در ۱۱ حوزه با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی درحال برگزاری است.

وی ادامه داد: امتحانات پایه نهم در ۳۱ مدرسه با حضور یکهزار و ۴۱۳ دانش آموز به صورت حضوری در حال انجام است که از این شمار ۶۹۶ نفر دختر و مابقی پسر هستند.

احمدی افزود: با توجه به جمعیت زیاد دانش‌آموزی در برخی آموزشگاه‌های پایه نهم، بخاطر جلوگیری از تجمع و دقت لازم در پروتکل‌های بهداشتی، در ۲  نوبت و از ساعت ۸ تا ۱۰ و  ۱۰ تا ۱۲ امتحان گرفته می‌شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی