شما اینجا هستید
اجتماعی » مسئول  شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه : طرح شهید حاج قاسم سلیمانی از ۱۷ اذر در گناوه اجرایی می شود

فدک- عصمت حیدری با اعلام خبر اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی گفت این طرح  با هدف قطع چرخه انتقال ویروس در شهرستان ‌گناوه اجرا می‌شود
به گزارش فدک به نقل از خبر نگار بسیج از گناوه؛ حیدری بیان داشت: هدف ما از اجرای طرح شهید سلیمانی بحث پیشگیری و قطع چرخه انتقال کروناست و  امیدواریم با همدلی و وحدت شهروندان از بحران کرونا به زودی عبور نماییم.
وی بیان داشت: طرح مدیریت و کنترل بیماری کرونا « به نام سردار بزرگ شهید حاج قاسم سلیمانی » مزین شده است و امیدواریم به نتایج بسیار خوبی دست پیدا کنیم.
حیدری افزود : این طرح  با مشارکت مردم خونگرم شهرستان و با همکاری نیروهای بسیج و هلال احمر  و سایر ارگان ها و سازمان ها از ۱۷ آذر ماه در سطح شهرستان اجرا می شود.
وی اضافه کرد: در این طرح درصورت نیاز، پرسنل شبکه بهداشت و درمان با همراهی بسیج  با مراجعه حضوری درب منازل در شهر و روستاهها  به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی شامل ویزیت پزشک؛ مشاوره تغذیه ‌و روانشناسی؛ و ارائه بسته معیشتی به افراد واجد شرایط می پردازند.
مسئول شبکه بهداشت ودرمان گناوه اضافه کرد: این طرح  با امر و پشتیبانی رهبر معظم انقلاب، با هدف پیشگیری از انتشار بیشتر بیماری منحوس کرونا آغاز می شود .
وی گفت: اجرای این طرح  مشارکت و همدلی شما همشهریان عزیز جهت کنترل ورود و خروج بیماران ، رعایت قرنطینه خانگی ، نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در راستای کم کردن آمار  بستری در بیمارستان ها، مرگ و میر و ناتوانی در شهرستان را می طلبد .
حیدری ابراز داشت: خادمان مردم  در شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه جهت کنترل بیماری کرونا دست یاری به سوی همشهریان دراز کرده است وخواهان یاری همیشگی مردم هستیم.
وی خاطر نشان نمود: امیدواریم به یاری خداوند متعال و با همدلی و همکاری شما  همشهریان فهیم و با استفاده از تمام امکانات و ظرفیت ها و منابع انسانی و تجهیزاتی موجود در شهرستان  از بحران کرونا عبور کنیم .

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی