شما اینجا هستید
اجتماعی » نامه ای به استاندار

جناب اقای محمدی زاده

استاندار محترم استان بوشهر

با سلام و عرض ادب

امیدوارم که با کمال دقت و حوصله ای که از اخلاق مدیریتی شماست نامه ای را که نه از سر تفتن بلکه از باب نگرانی نوشته ام مطالعه بفرمائید

جنابعالی از زمان تصدی استاندار بوشهر هرگز از اقشار مختلف؛ مردم کوچه و بازار گریزان نبوده اید و به فواصل زمانی مختلف به پای درد دل مردم نشسته اید و با مشکلات آنها آشنا هستید

جناب اقای محمدی زاده

اکنون ۲۳ سال از آن زمان استخدام قراردادی ما کارکنان دانشگاه پیام نور گناوه می گذرد و همچنان قراردادی هستیم .

ماجرای طرح ساماندهی و استخدام کارکنان قراردادی و تصویب آن چنان طولانی و کشدار شده است . که روزنه امیدی برای تحقق آن وجود ندارد به نظر می رسد به وعده های مکرر وبی سرانجام دولت ها و مجالس مبدل شده است .

ساماندهی کارکنان قراردادی یکی از وعده های دولت سیزدهم که در زمان کار زار انتخاباتی بود که عمل به آن باعث رفع تبعیض ، ناامیدی در بین نیروی انسانی دانشگاه خواهد شد .

بدون شک از یک کارمند با ذهنی مشوش انتظار کار مفید و شایسته نمی رود

جناب اقای استاندار

اخبار حاکی از انجام دومین سفر استانی ریس جمهور محترم در بهمن ماه سال جاری به استان بوشهر است. جنابعالی به عنوان نماینده ارشد دولت در استان می توانید بدون واسطه مطالبات و مشکلات اقشار مختلف را با وزرا و شخص ریس جمهور در میان گذاشته و از حقوق آنها دفاع کنید.

انتظار ما از جنابعالی دفاع موثر از حق نادیده گرفته مان در این سال هاست. تبدیل وضع از قراردادی به رسمی خواسته به حق و طبیعی کارمندی است که سال ها صادقانه کار کرده و بارها مورد تشویق سیستم اداری دولت قرار گرفته است.قطعا روزی که بخواهید خاطرات دوران خدمت را بنویسید صفحه ای خاص را به کارکنان دولت اختصاص خواهید داد .

با امید سربلندی و سرافرازی میهن اسلامی

ضرغام خرمی کارمند قراردادی دانشگاه پیام نور گناوه

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نشریه فدک | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی